Za upit stan ubeogradu prodaja Vracar pronađeno 183 oglasa

VRACAR HRAM 65m2 , 10(L) , 235000e

Hram, Vracar, Beograd

Agent prodaje: Nikola 060/0244-777 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA. uknjizen 2/4 SUMATOVACKA više

235.000€ (3 615 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 3.5 STAN, KURSULINA, 110 M2, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

U srcu Vracara , Kursulinoj ulici prodajemo ovaj izuzetan salonski stan. Zgrada u kojoj se nalazi odise duhom stare kvalitetne gradnje sa... više

385.000€ (4 583 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 4.sprat

Vračar, Svetozara Gligorića, 40m2 ID#1641

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vračar, Cvetni Trg - Svetozara Markovića 44m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu... više

185.000€ (4 204 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/4 spratova

VRACAR KALENIC 72m2 , 3T , 310000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

310.000€ (4 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 3.sprat

HRAM, LUKS, 4.0 STAN + BASTA

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 149m²
  • Prizemlje

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca, 114m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4.0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara... više

330.000€ (2 894 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA, 3.0 STANA NA CRVENOM KRSTU

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Brane Crnčevića

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.0, 36m2 (uknjižen na 30m2), PSUT/5, grejanje na struju, renoviran, interfon, internet, ktv Jednosmerna ulica Brane Crnčevića, ranije zvana... više

155.000€ (4 305 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Suteren/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska, 82m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3.0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Lux sređen, parking, đakuzi

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst, Cara Nikolaja II, 3.0, dupleks, V/VI, 84m², lift, CG, dve klime. Uknjižen, useljiv. Novogradnja iz 2008.godine. Dobra gradnja.... više

319.200€ (3 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 5/6 spratova