Za upit stan savski Venac do 550000 pronađeno 137 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 27m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 0.5, 27m2 (terasa 3m2), 3/16, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju studio-garsonjera... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3/16 spratova

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 110m2 , 279000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI... više

279.000€ (2 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

trosoban stan, 72m2, 2/5, adptibilan u četvorosoban ID#1602

Zeleni venac, Savski Venac, Beograd

Odličan, trosoban stan, lako adptibilan u četvorosoban, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj... više

299.000€ (4 152 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 54m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 54m2 (terasa 6m2), 5/15, CG, lift, interfon, garaža Stan u Beogradu na vodi, u... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

BW HUDSON – POGLED NA REKU

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više

393.888€ (6 252 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 7.sprat

IZVANREDAN STUDIO - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

192.888€ (5 511 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 6.sprat

Na prodaju trosoban stan u zgradi

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se moderan trosoban stan u prestižnoj zgradi "Libera", sa terasa koja gleda na glavni ulaz u TC "Galerija". Stan se nalazi na atraktivnoj... više

355.000€ (4 863 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 9/16 spratova

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova

Savski venac, Dedinje - Koste Racina, 57m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Koste Racina 2.0, 57m2 (lođa 2m2), CG, 4/4, telefon, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan... više

280.000€ (4 912 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova