Za upit stan savski Venac do 550000 pronađeno 137 oglasa

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova, 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 3.0, 72m2, 4/4, grejanje na struju U ponudi za prodaju veoma komforan, svetao trosoban stan u Jug... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 117m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem,... više

468.000€ (4 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/3 spratova

SAVSKI VENAC EKONOMSKI FAKULTET 76m2 , (T) , 185000e

Ekonomski Fakultet, Savski Venac, Beograd

U PONUDI JE STAN KOJI FUNKCINISE KAO DUPLEX. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA. BLIZINA BROGRADA NA VODI, SAVSKOG TRGA, SLAVIJE,... više

185.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

Lux salonac, 94m2, Karađorđeva, blizu Beograda na vodi ID#1508

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno... više

350.000€ (3 723 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 2/6 spratova

- savski venac sf 2496

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase.... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Odličan 2.5 stan u strogom centru

Nemanjina, Savski Venac, Beograd

Odličan i kompletno renoviran stan, izvorno 2.5, adaptiran u 3.5. Iz predsoblja stana se ulazi u sve prostorije. U stanu je sve promenjeno... više

332.000€ (5 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

trosoban stan, 72m2, 2/5, adptibilan u četvorosoban ID#1602

Zeleni venac, Savski Venac, Beograd

Odličan, trosoban stan, lako adptibilan u četvorosoban, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj... više

299.000€ (4 152 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina, 42m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više

105.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Suteren/7 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA 2 GARAZNA MESTA, BW-SOLE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Odlican, zavrsen stan, u Beogradu na vodi. Nalazi se na prvom spratu objekta “Sole”, na nekoliko minuta od Galerije i Sava promenade. Zgrada... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 136m2 , T , 280000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 136m²
  • 9.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN - BW ETERNA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u najatraktivnijem delu Beograda – Belgrade Waterfront, zgrada BW Eterna. Stan se nalazi na sedmom spratu i sastoji... više

275.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 7.sprat