Za upit stan sa dvoristem Beograd savski Venac pronađeno 195 oglasa

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BW NIKA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u zgradi BW Nika.  Zgrada se nalazi u centru kompleksa Beograd na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka,... više

257.000€ (4 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 15.sprat

Na prodaju troiposoban stan Beli Dvor Dedinje – 3 spavaće sobe, terasa i 2 p

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je stan u blizini Belog Dvora, smešten u mirnom delu Dedinja, okružen zelenilom, idealan za porodični život. Ova nekretnina kombinuje... više

650.000€ (4 482 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 145m²
  • 1/1 spratova

BW NIKA , 2.0 STAN - USKORO USELJIV

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izvanredan stan u uskoro useljivoj zgradi visoke klase - BW Nika. Nekretnina je juzno orijentisana, pozicionirana u idealnom delu zgrade, sa... više

260.000€ (4 561 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 9.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 27m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 0.5, 27m2 (terasa 3m2), 3/16, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju studio-garsonjera... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3/16 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 149m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 149m2 (terasa 20.99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

774.176€ (5 195 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - PRESTIŽ PRIPADA PRVOM

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - PRESTIŽ PRIPADA PRVOM REDU DO REKE 4.0, 117m2 (terasa 6m2), CG, lift, 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova

SAVSKI VENAC SENJAK 87m2 , T , 360000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata... više

360.000€ (4 137 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC EKONOMSKI FAKULTET 76m2 , (T) , 185000e

Ekonomski Fakultet, Savski Venac, Beograd

U PONUDI JE STAN KOJI FUNKCINISE KAO DUPLEX. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA. BLIZINA BROGRADA NA VODI, SAVSKOG TRGA, SLAVIJE,... više

185.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

PRODAJA, TROSOBAN STAN, BEOGRAD NA VODI, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.017.888€ (6 652 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 20.sprat

Lux salonac, 94m2, Karađorđeva, blizu Beograda na vodi ID#1508

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno... više

350.000€ (3 723 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 2/6 spratova

Dedinje, 3, 0, 98m2 ID#1600

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Kompletno renoviran stan, lokacijski blizu Belog Dvora, u vojnoj zgradi sa šest stanova, dvorištem i parkingom samo za stanare. Prostorije:... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova