Za upit stan sa dvoristem Beograd savski Venac do 270.000 pronađeno 54 oglasa

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena... više

240.000€ (2 608 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 9/11 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 119m2, 219000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više

219.000€ (1 840 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 7/8 spratova

Rakovica - Vidikovački venac, 48m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

kvalitetna gradnja, odlican raspored renoviran ID#4945

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo... više

165.000€ (1 987 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA ZVEZDARI

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom... više

130.000€ (3 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska, 30m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan,... više

105.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa, 87m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3.0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi dupleks, u novogradnji, odmah useljiv!... više

261.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje, 50m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više

205.000€ (4 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Slavujev venac, Koste Taušanovića , 2.0, 61m2, 228000 EUR

Slavujev Venac, Beograd

Veoma lep stan u mirnom delu Zvezdare, u održavanoj zgradi koja je kompletno sređena. Stan je funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije,... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova