Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 132193, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban stan... više
137.000€ (4 029 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 109162, I/VI, klima, salonski, terasa, uknjizen. CENTAR *LUX STAN* 110 m2, 4,0-soban, SALONSKI STAN . Visina zidova 3,60 m, vrata... više
346.000€ (3 145 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adamovićevo u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu... više
135.000€ (2 454 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan je deo novogradnje... više
93.000€ (2 583 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više
125.000€ (2 500 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog... više
130.000€ (2 600 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više
143.000€ (3 108 €/m²)
Satelit, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102561, cena nekretnine je 110.000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Satelit, 50 m2, dvosoban, treći sprat. Dvosobna... više
110.000€ (2 200 €/m²)
Telep, Novi Sad
Telep, uknjizen stan. Agencijska oznaka stana 1102337. Cena stana 65.000eu +3% agencijske provizije. Klasican jdnosoban stan sa kosinama. Mogucnost... više
65.000€ (2 826 €/m²)
Liman 3, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102455 - Cena 285.000e + 3% agencijska prvizija. Prodaje se prelep trosoban stan na Limanu 3. Stan je kompletno opremljen... više
285.000€ (3 653 €/m²)
Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102486 - Cena 135.000 + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se iz dnevne... više
135.000€ (3 000 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102293 CENA 126.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više
126.200€ (2 868 €/m²)