Za upit stan Novi Sad Zeleznicka pronađeno 54 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Odlična investicija, Atraktivna lokacija, Četvorosoban, 157m2, Socijalno . Agencijska oznaka 1098325, Četvorosoban, 157m2, Socijalno. Oglašavamo... više

185.400€ (1 180 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Rumenačka , 3.5, 100m2, 189999EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje... više

189.999€ (1 899 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Rotkvarija, Bulevar kralja Petra I, 2.0, 56m2, 159900EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 118748, VII/VIII, lift(2), terasa, uknjizen, luks renoviran. Luksuzan stan na najtrazenijoj lokaciji – spreman za useljenje bez... više

159.900€ (2 855 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7/8 spratova

Prodaja dvosobnog renoviranog stana u blizini Železničke stanice - 47m2

Grbavica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – kompletno renoviran dvosoban stan 47m2 na izuzetno traženoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Ako... više

117.300€ (2 495 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 4.sprat

Renoviran dvosoban stan kod Železničke stanice, 47m2, Novi Sad - 115.000€

Banatić, Novi Sad

Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila I terase. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran sa... više

115.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 162000€

Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102022 CENA 162.000e + 3% agencijska provizija. SA KOMPLET NAMEŠTAJEM. POTPUNO RENOVIRAN, zamenjene sve instalacije. Na prodaju... više

162.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Salajka - Nov, dvoiposoban stan ID#1000785

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne... više

206.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Rotkvarija, Save Kovačevića, 1.5, 40m2, 105000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne... više

105.000€ (2 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen četvorosoban stan ID#1000640

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

339.900€ (3 365 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen jednosoban stan ID#1001204

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma,... više

97.850€ (3 494 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 4.sprat

Prodaja jednosobnog stana 22 m2 – Banatić, Novi Sad – renoviran, odlična

Banatić, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima... više

71.010€ (3 227 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 22m²
  • 5/5 spratova