Za upit stan Novi Sad nova Detelinara do drugi sprat pronađeno 15 oglasa

Petosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Petosobna nekretnina, Nova Detelinara, Sajam. Cena stana 200.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1065203. Nekretnina na... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 3/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101933 -CENA 270 000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan na Novoj Detelinari. Stan je novije gradnje,... više

273.000€ (2 967 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 2/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 262030€

Nova Detelinara, Novi Sad

Uknjizen cetvorosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi iz 2005. godine. Funkcionalan raspored, sa komfornim dnevnim boravkom i tri lepe spavace... više

262.030€ (2 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 2/5 spratova

Ekstra nekretnina na mirnoj lokaciji

Nova detelinara, Novi Sad

Ne propustite priliku, budite ispred drugih. Prodaje se luksuzno sredjena garsonjera u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto... više

99.910€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.5, 54m2, 140000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 124572, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno prijatan, svetao i funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 3.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 261250€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101552. CENA stana 261250e + 3% agencijske provizije. Stan je u fazi kompletnog renoviranja, slike stana koje vidite su dok... više

261.250€ (2 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 150m2, 308000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjizen. ELITNI LUX DUPLEX, 150m2, OSTAVLJA BEZ DAHA. SAMO U BEOCITY! Sav namestaj radjen... više

308.000€ (2 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 150m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova, 4.0, 120m2, 240000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127834, III/, terasa, uknjizen, parking, moze zamena(). Na prodaju cetverosoban stan u tri nivoa 120m2 u Kopernikovoj ulici.... više

240.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 234500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat.  Prodaje... više

234.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102652 - Cena 215.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 69 m², smešten... više

215.000€ (3 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/5 spratova

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Detelinari - 68m2

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene... više

242.760€ (3 570 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2.sprat