Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaja dvosobnog stana 42 m² Grbavica – odlična lokacija | Prodaja stanova

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – dvosoban stan 42 m2 na Grbavici Na prodaju je dvosoban stan površine 42 m2 na Grbavici u Novom Sadu, smešten u mirnom... više

169.950€ (4 046 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

68.900€ (2 026 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/2 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

252.164€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 6/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

182.416€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 6/6 spratova

Prodaja dvosobnog stana - kompletno nov namešten, Centar

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra,... više

226.600€ (4 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/6 spratova

Kuća 92m², Sremska Kamenica - 140.000€ (POTPUNO OPREMLJENO, NOVO)

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • .sprat

Odlična investiciona prilika – garsonjera 22m² na top lokaciji kod Futoške

Centar, Novi Sad

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara... više

89.000€ (4 045 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan 115m², II sprat, Grbavica, Novi Sad (KOMPLETNO NAMEŠTEN) -

Grbavica, Novi Sad

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnijem delu Grbavice, nalazi se ovaj funkcionalan i odmah useljiv četvorosoban stan, površine... više

294.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Oglas

Salajka, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban, uknjižen stan površine 29m², smešten na prvom spratu u mirnom delu naselja Salajka. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću.... više

76.600€ (2 641 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

EKSKLUZIVNA PONUDA – LUKSUZAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN U SRCU NOVOG SADA, 85

Centar, Novi Sad

Lokacija: Vase Stajića Poršina: 85m2 Sprat: 2. (zgrada bez lifta) Grejanje: centralno Uknjiženo Na prodaju izuzetno komforan, dvostrano orijentisan... više

319.000€ (3 752 €/m²)

  • soba
  • 85m²
  • .sprat

Garsonjera NOVI SAD, 53000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102428 - Cena 56.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se lep jednosoban polunamešten stan na Novom Naselju. Stan poseduje... više

53.000€ (2 208 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 179000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102262 - Cena je 179 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz prostranog... više

179.000€ (2 841 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova