Za upit stan east side pronađeno 897 oglasa

PRODAJA, 3.0 STANA NA CRVENOM KRSTU

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

Izdavanje stanova Novi Sad, Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten

Liman 3, Novi Sad

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu... više

168.000€ (3 230 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/8 spratova

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 62m2 , 2T , 170000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Ohridska, 2.5, 62 m2 sa lodjom i terasom, XI od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11.sprat

Na prodaju trosobni stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

137.400€ (1 856 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/6 spratova

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 100m2, 235000 EUR

Banjica, Beograd

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više

235.000€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN -

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon,... više

498.888€ (5 422 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 5/21 spratova

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda,... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

KNEZ MIHAILOVA – APARTMANI – RUSKI CAR

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu na najprestiznijoj poziciji u Beogradu. Investicija kakva se retko pojavljuje na trzistu. Devet moderno... više

1.390.000€ (6 780 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 205m²
  • 4.sprat

ZVEZDARA LION 112m2 , T+L , 450000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Radoja Domanovica, 4.0, 112 m2 sa lodjom i terasom, III od III sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više

450.000€ (4 017 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129474, III/V, lift, uknjizen, novogradnja. Na prodaju potpuno namesten dvosoban stan u Centru Novog Sada na trecem spratu sa... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/5 spratova