Za upit stan east side pronađeno 897 oglasa

VRACAR KALENIC 82m2 , T , 320000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2.sprat

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Liman 4, Novi Sad

123.526€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2.sprat

Odličan 3.0 stan - Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 5. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

161.900€ (2 049 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 5/9 spratova

Odličan 3.0 stan na bulevaru kod Zone 3

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 4. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

161.900€ (2 049 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/9 spratova

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravl...

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 86m2, 310000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 123909, II/V, klima, lift, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalan i svetao stan povrsine 86m², idealan za porodican zivot.... više

310.000€ (3 604 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova

ZVEZDARA LION 84m2 , T , 200000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lion, Ante Bogicevica, 4.0, 84 m2 sa terasom, VII od VII spratova, dupleks, eg, lift, interfon,... više

200.000€ (2 380 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Prodaje se dvoiposoban stan 51m2, sa privatnim parkingom i dvorištem 45m2 - Ad

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan u prizemlju urbane vile, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Objekat je novije gradnje i... više

135.053€ (2 648 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 88m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući... više

359.000€ (4 079 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 5/5 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 135m2

Karaburma, Palilula, Beograd

6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

278.000€ (2 059 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 135m²
  • 4/4 spratova