Za upit stan centru Beograda pronađeno 594 oglasa

Karaburma – Stevana Dukića 42kvm ID#28240

Karaburma, Palilula, Beograd

Lep i funkcionalan stan, jednosoban po strukturi – adaptibilan u jednoiposoban. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,... više

129.000€ (3 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 4/5 spratova

VRACAR CRVENI KRST 160m2 , T , 590000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

EKSKLUZIVNA PRODAJA – 65m² – I SPRAT – RVATI, OBRENOVAC - 114.400€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu... više

114.400€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Višnjička banja , Lux novogradnja , stan 59m2 ID#1593

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

512.999€ (3 916 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 6.sprat

Palilula, Karaburma, Milorada Dimitrijevića , 2.0, 51m2, 230000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez... više

230.000€ (4 509 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/7 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 45m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

144.270€ (3 206 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 67m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

211.630€ (3 158 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 54m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

172.730€ (3 198 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/5 spratova

Rakovica, Vidikovac, Veljka Ramadanovića, 0.5, 23m2, 70000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija... više

70.000€ (3 043 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Voždovac, Šumice, Rimska, 1.5, 38m2, 130000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131520, II/IV, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, podrum, stambena zgrada. ***ZA RENOVIRANJE***Odlicna... više

130.000€ (3 421 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova