Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više
205.200€ (3 800 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više
299.925€ (4 476 €/m²)
Olimp, Zvezdara, Beograd
Zvezdara - Olimp 3.0, 66m2 (terasa 4.5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj... više
205.000€ (3 106 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst- Cerska 0.5, 23m2, prizemlje, grejanje TA peć/norveški radijatori/klima, telefon, interfon Na prodaju garsonjera na Vračaru,... više
103.000€ (4 478 €/m²)
Barajevo, Beograd
U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više
52.000€ (1 061 €/m²)
Banjica, Beograd
Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više
235.000€ (2 350 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više
465.000€ (2 703 €/m²)
Vitanovačka, Voždovac, Beograd
Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi... više
284.000€ (2 406 €/m²)
Karaburma, Beograd
Beograd- Palilula, Karaburma, Maljenska 3/5, TA, 58m2, 3.0 Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u Maljenskoj ulici, smešten... više
149.900€ (2 584 €/m²)
Vracar, Vracar, Beograd
U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više
670.000€ (5 360 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg,... više
255.000€ (3 695 €/m²)
Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd
Prodajemo odlican trosoban stan na prvom spratu u okviru porodicne stambene zgrade preko puta FK Sindjelic u blizini ulice Vojislava Ilic I... više
234.000€ (3 038 €/m²)