Za upit stan centru Beograda pronađeno 594 oglasa

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Vračar, na odličnoj lokaciji - 69kvm (64+5)

Čubura, Vračar, Beograd

Veoma svetao, zdrav, funkcionalan, dvostrano orijentisan (jug, zapad) trosoban stan. U mirnom okruženju. Prostorije: dve prostrane spavaće... više

255.000€ (3 984 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Murmanska, 3.0, 60m2, 210000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini... više

210.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

za ORDINACIJU, pp, kao investicija LUX ID#5692

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako... više

360.000€ (3 461 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • 1/4 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Šumice - Kruševačka, 63m2

Šumice , Voždovac, Beograd

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2.0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih... više

160.000€ (2 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

197.320€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

96.230€ (2 749 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova