Za upit stan Beograd trg pronađeno 1379 oglasa

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

RASKOSAN 4.0 STAN NA CRVENOM KRSTU SA 2 GARAZNA MESTA

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Prodajemo luksuzan cetvorosoban stan na odlicnoj lokaciji, u najlepsem delu Crvenog krsta na Vracaru. Nalazi se na izdvojenoj mikrolokaciji,... više

730.000€ (4 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 180m²
  • 4.sprat

Luxuzni stanovi malih kvadratura

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz, ul.Bulevara kralja Aleksandra, 2.0, 46,2m2, II/7, lift, CG sa kalorimetrima (plaćanje po potrošnji) , inverter klima i split... više

138.600€ (3 013 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/7 spratova

ZVEZDARA DJERAM 83m2 , T , 305000e

Djeram, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Djeram, Dimitrija Tucovica, 3.5, 83 m2 sa terasom, VI od VII spratova, eg, lift, interfon, video nadzor,... više

305.000€ (3 674 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 6.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Baba Višnjina, 3.0, 223m2, 892000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121518, I/IV, terasa, uknjizen, stambena zgrada. U ponudi je izuzetno reprezentativan poslovni prostor (stan koji je adaptiran... više

892.000€ (4 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 223m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW KING'S PARK RESIDENCES, 2.0, 54m2, 290000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Odličan stan za život i investiciju

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju uknjižen stan površine 58 m² + terasa 8 m², na Novom Beogradu, Blok 63, ulica Gandijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj... više

207.000€ (3 136 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan 44.26m², III sprat, Obrenovac (CENTAR) - 88.520€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.520€ (2 011 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3.sprat

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 46m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/8 spratova

3.5 STAN, CENTAR - FANTASTICNA LOKACIJA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2) na jednoj od najvrednijih starogradskih... više

298.000€ (4 082 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

Rakovica, Miljakovac 3, Pante Mihajlovica, 1.5, 36m2, 64000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan... više

64.000€ (1 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/5 spratova