Za upit stan Beograd trg republike pronađeno 1385 oglasa

BW NOVA - ODLICAN 3.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Nova - atraktivnu stambenu zgradu u blizini Sava Promenade i linijskog parka sa jedinstvenim sadrzajima za sport i rekreaciju.... više

270.888€ (4 369 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Art And Spa Rezidencija – Topličin Venac

Topličin venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3.0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan... više

630.000€ (4 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 94m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od... više

322.000€ (3 425 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 94m²
  • 3/3 spratova

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 60m2, 175000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu... više

175.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

Zemun, Batajnica, Majora Zorana Radosavljevića, 2.0, 40m2, 86000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127292, I/IV, lift, terasa, novogradnja. Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini svih sadrzaja neophodnih za normalan zivot.... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Dobrivoja Petkovića, 2.0, 67m2, 160000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, ekstra povoljno ID#1333

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Viktora Novaka, 2.0, 85m2, 239000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan... više

239.000€ (2 811 €/m²)

  • 2 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Zemun, Novi grad, Kranjska , 2.5, 63m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više

250.000€ (3 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²