Za upit stan Beograd savski Venac pronađeno 195 oglasa

Stan za prodaju Slavija ID#599473

Slavija, Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Slavija U Birčaninovoj ulici, u rezidencijalnom delu ulice (između ulica Svetozara Markovića i Resavske), na prodaju dupleks... više

396.000€ (3 600 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

IZVANREDAN STUDIO - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

192.888€ (5 511 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 6.sprat

PRODAJA, TROSOBAN STAN, BEOGRAD NA VODI, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.017.888€ (6 652 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 20.sprat

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 145m2 , 2T , 650000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

650.000€ (4 482 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 1.sprat

BW RIVIERA - SPEKTAKULARAN POGLED 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera predstavlja sinonim za kvalitet, prestiz i perfektnu investiciju. Ovaj rezidencijalni stambeno-poslovni objekat je projektovan i... više

1.660.000€ (7 477 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

Ekskluzivni luksuzni stan u Beogradu na vodi – 60m² odmah useljiv sa garažo

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se luksuzan stan od 60 m² u prestižnom delu Beograda na vodi, u okviru zgrade Sensa. Stan je kompletno opremljen najkvalitetnijim luksuznim... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan 180m2 sa dvorištem i garažom – Beli

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan u blizini Belog Dvora, smešten u novoj rezidencijalnoj zgradi visokog kvaliteta. Ova nekretnina pruža... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 220m2 , T , 950000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje

Savski venac, Dedinje - Diane Budisavljević 369m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više

1.050.000€ (2 845 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 369m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju luksuzan stan 220m2 sa dvorištem i garažom – svetao, 6 soba, odl

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je prostran stan od 220m2 sa dvorištem od 250m2 i garažom, smešten u prestižnom delu grada. Ovaj luksuzno opremljen stan pruža komfor... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

BW ALEGRA, 2.0 - ODLICAN STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

246.888€ (4 572 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 2.sprat