Za upit stan 110000 pronađeno 4998 oglasa

Novi Sad, Sajam, , 4.0, 121m2, 310054EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129903, VI/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* 121,59 m2, 4,0-soban stan u izgradnji. ZA LJUBITELJE VELIKE TERASE SA... više

310.054€ (2 562 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova

Prodaja četvorosobnog stana Novi Sad – Delux novogradnja 101m2 zakupac, odli

Salajka, Novi Sad

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten... više

339.000€ (3 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

Zemun - Tošin bunar, 71m2 + GARAŽA

Tošin Bunar, Zemun, Beograd

Zemun - Tošin bunar 3.0, 71m2 (lođa), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju trosoban stan koji spaja mir, komfor i kvalitet... više

320.000€ (4 507 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/8 spratova

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 88m2 , T+L , 320000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Trosarina, Save Maskovica, 3.5, 88 m2 sa lodjom i terasom, IV od VIII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 4.sprat

Vračar, Resavska, 86m2, salonski, uknjižen ID#1574

Centar, Vračar, Beograd

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 339900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1051716 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen salonski stan u samom centru grada..Sastoji se iz pet... više

339.900€ (2 594 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Liman III - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001157

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Renoviran, uknjižen četvoroiposoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje u neposrednoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 144m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Salajka - Uknjižen četvorosoban stan ID#1000640

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

339.900€ (3 365 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Centar - Četvorosoban dupleks stan ID#1001005

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižen četvorosoban dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

339.900€ (2 832 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

320.914€ (3 146 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/8 spratova