Za upit stan 110000 pronađeno 4998 oglasa

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 342000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Panciceva, 3.5, 76 m2 sa 2 terase, IV od X spratova, cg, 2 lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

342.000€ (4 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Zemun, Gornji grad - Šumadijska, 98m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4.0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan... više

323.000€ (3 295 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stana sa zakupcima Vracar Neimar Hram Slavija Savski Beograd wheelchair

Neimar, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

304.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 4.0, 221m2, 313795EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodicnom stambenom objektu sa samo... više

313.795€ (1 419 €/m²)

  • 4 soba
  • 221m²

Vračar, Krunska, Krunska, 2.0, 54m2, 324000 EUR

Krunska, Beograd

Prodaje se dvosoban stan na četvrtom spratu od šest, u dobro održavanoj zgradi, u blizini Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici. Sastoji se... više

324.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/6 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

314.425€ (3 743 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona , 2.0, 53m2, 315000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 103745, XI/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Prodajem stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, zgrada... više

315.000€ (5 943 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 11.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

346.082€ (3 761 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova, 59m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više

327.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/7 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 317240€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093696 Cena sa PDV-om. Četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

317.240€ (2 832 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • Prizemlje/2 spratova

Selling flat Vracar Neimar Hram Krst Trg Slavija Savski Beograd wheelchair ramp

Naimar Cubura Beogradska Juzni Hram Trg, Vračar, Beograd

308.000€ (2 825 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina, 104m2

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 4.0, 104m2 (lođa 13m2), 3/6, CG, lift Prodaje se izuzetan četvorosoban stan. Prostorije: veliki ulazni... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova