Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

Voždovac, Trošarina, Save Maškovića, 4.0, 88m2, 320000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, nekoliko fakulteta, osnovne škole, obdaništa, sportskog centra, Banjičke šume, više... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 4/8 spratova

VRACAR KALENIC 82m2 , T , 320000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2.sprat

PALILULA PROFESORSKA KOLONIJA 160m2 , 2T , 320000e

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori,... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099186 - CENA: 320.000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada blizu Riblje pijace,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 320000€

Bulevar, Novi Sad

Četvorosban stan IDEALNOG RASPOREDA na Bulevaru,110m2, odlična zgrada. CENA sa GARAŽNIM MESTOM I agencijskom provizijom od 3%! Agencijska... više

320.000€ (2 909 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 1/9 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 320000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101557 CENA 320 000 e +3% agencijska provizija. Stan se prostire na 5.spratu jedne zgrade i na 6.spratu druge,dva ulaza.U... više

320.000€ (2 461 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101844, cena nekretnine je 320.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 112 m2, troiposoban, drugi sprat. Izuzetan... više

320.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 112m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 320000€

Liman 1, Novi Sad

više

320.000€ (3 404 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 1/9 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska, 91m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen,... više

320.000€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 7/7 spratova

Vračar, centar - Resavska, 86m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Resavska 3.0, 86m2 (lođa 3m2), 2/3, CG, interfon, podrum U ponudi izvanredan salonski stan smešten u odlično održavanoj predratnoj... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

- stari grad sf 2676

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Na prodaju trosoban stan površine 61 m² sa terasom od 10 m² i podrumom od 6 m². Smešten je na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata, na odličnoj... više

320.000€ (5 245 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 1.sprat