Za upit stan 110000 pronađeno 4989 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 262030€

Nova Detelinara, Novi Sad

Uknjizen cetvorosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi iz 2005. godine. Funkcionalan raspored, sa komfornim dnevnim boravkom i tri lepe spavace... više

262.030€ (2 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 2/5 spratova

Salonski stan u srcu grada, 3.5, 142 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan na jednoj od najlepših gradskih lokacija, u blizini Čaira i Saborne crkve,142 m² . Stan se nalazi na drugom spratu... više

276.000€ (1 943 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 142m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 276150€

Podbara, Novi Sad

Podbara, četvorosoban, vrhunska novogradnja, 104m2..Agencijska oznaka stana 1102431, Novi Sad, Podbara.CENA 276150e +PDV+ Agencijska provizija... više

276.150€ (2 655 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 262500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100350 CENA... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 276888 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

276.888€ (4 944 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 6/9 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Četvorosoban stan 94m² u mirnom delu Novog Sada

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je komforan četvorosoban stan od 94 m² na odličnoj i mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za porodično... više

276.905€ (2 945 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • .sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 97m2, 256080EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125020, I/II, terasa, nov luks. U prodaji je luksuzno opremljen cetvorosoban stan u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

256.080€ (2 640 €/m²)

  • 2 soba
  • 97m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen trosoban dupleks sa parkingom ID#1001095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

277.000€ (4 073 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

263.517€ (2 509 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 250000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101929 CENA: 250 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju prelep stan okružen zelenilom na jednoj od najtraženijih lokacija... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/6 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 135m2

Karaburma, Palilula, Beograd

6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

278.000€ (2 059 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 135m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD TELEP- ČETVOROSOBAN DUPLEKS 94m2, NOVOGRADNJA, KOMPLE

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja... više

264.180€ (2 871 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 92m²
  • 5.sprat