Za upit seoska imanja pronađeno 234 oglasa

Autentična kuća iz 1937. godine

Crnče, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 39 m² u selu Crnče kod Jagodine, na placu od 14,06 ari. Ova nekretnina nosi duh vremena iz 1937. godine, kada je i... više

18.000€ (461 €/m²)

  • 39m²
  • Prizemlje

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banovac, 2.5, 140m2, 150000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

150.000€ (1 071 €/m²)

  • 140m²

Kuća u okolini Jagodine na dva nivoa odmah useljiva sa svim priključcima

Siokovac, Okolina, Jagodina

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Zemun, Altina - Viktora Starčića, 273m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Viktora Starčića kuća, 6.0, 273m2 (terasa 8m2), Po+PR+PTK, EG, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 5 ari U... više

389.000€ (1 424 €/m²)

  • 273m²
  • Prizemlje

KUĆA-STAPAR

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni... više

65.000€ (300 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

Kuća na Deninom Brdu

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju... više

165.000€ (825 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Velika kuća 308 m² sa prostranim dvorištem – Bresje, Jagodina

Bresje, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća u mirnom i prijatnom selu Bresje, u okolini Jagodine, idealna za sve koji žele da žive u tišini, a da pritom budu dovoljno blizu... više

62.000€ (201 €/m²)

  • 308m²
  • .sprat

SALAŠ U BILIĆU

Bilić, Okolina, Sombor

SALAŠ! Bilićko naselje,starije salašarsko domaćinstvo,kuće sa dodatnim prostorm 209m2,opremljeno za život,ekonomsko dvorište i zemlje okolo... više

51.500€ (246 €/m²)

  • 209m²
  • .sprat

Boljevac, Rtanj - Bačevica 32+29 + 2ha 33ara 33kvm

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više

7.000€ (218 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Kuće u Donjem Komrenu, plac 10a, objekti 500m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri... više

375.000€ (750 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Barajevo, Barajevo, -, Kuća, 849m2, 383000 EUR

Barajevo, Beograd

Barajevo, Glumčevo Brdo, prodajemo porodično domaćinstvo, koje čine: porodična stambena zgrada sa poslovnim delom, ukupne površine 711m2 i građevinsko... više

383.000€ (451 €/m²)

  • 849m²