Za upit seoska imanja pronađeno 234 oglasa

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

U ponudi stara autentična kuća, veoma poznata po snimanju serije Koreni.

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više

50.000€ (510 €/m²)

  • 98m²
  • Prizemlje

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 980000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

980.000€ (2 800 €/m²)

  • 350m²

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Brajevo centar, ugostiteljski i stambeni objekat 520 m2, 30 parking mesta ID#15

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²

PORODIČNA KUĆA 218m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI U OBRENOVCU - IDEALNA ZA VIŠE POR

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna porodična kuća na 4 ara placa, ukupne površine 218 m², sa čak 3 zasebne stambene jedinice — savršeno za višečlanu porodicu,... više

210.000€ (963 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

- kragujevac sf 2483

Kamenica, Okolina, Gornji Milanovac

Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine.... više

55.000€ (407 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Kuća 90 m2 sa pomoćnim obektima i sa okućnicom 10 ari

Beloljin, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, na placu od 835m2 u selu Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u selu Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća... više

15.000€ (166 €/m²)

  • 90m²
  • 1/1 spratova

Sokobanja, Šarbanovac dve kuće 71kvm +1,2a ID#21964

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2 ispod asfaltnog... više

12.000€ (169 €/m²)

  • 71m²
  • Prizemlje

Sokobanja – Šarbanovac 62kvm ID#21748

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se stara kuća od čerpića od 62m2 sa pomoćnim objektom koji je srušen na parceli u građevinskom području površine 1015m2 i sa parcelom... više

12.000€ (193 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Mrčajevci, 2 kuće sa lokalom i placem

Mrčajevci, Čačak, Čačak

Na prodaju domaćinstvo u Mrčajevcima na samoj Ibarskoj magistrali. Odlična investicija za neki porodični biznis. Na placu od 1862 m2 nalaze... više

290.000€ (805 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

- gornji milanovac sf 2479

Donja Vrbava, Okolina, Gornji Milanovac

Selo Donja Vrbava, 12 km od Gornjeg Milanovca na putu ka Kragujevcu. Blizina planine Rudnik. Predivna, netaknuta priroda.Stara kuća i 80 ari... više

30.000€ (500 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat