Železnička stanica, Ćuprija
Predstavljamo imanje površine 22 ari, pažljivo organizovano i opremljeno: Glavna kuća – novije gradnje, moderno uređena i odmah useljiva. Pomoćna... više
100.000€ (400 €/m²)
Babe, Beograd
Jako lepo sređen kompleks apartmanskog tipa na mirnoj, lepoj lokaciji nadomak Kosmaja. Kompleks se prostire na 36a uređenog, ograđenog placa,... više
680.000€ (1 046 €/m²)
Bukulja, Aranđelovac
U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više
1.080.000€ (3 085 €/m²)
Šimanovci, Pećinci
Agencijski ID: 93039, 28a, spratna, francuski balkon, terasa, uknjizen. Prodaje se porodicno imanje u Simanovcima. Idealna lokacija. Imanje... više
330.000€ (1 064 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
Na prodaju prostrano i funkcionalno imanje idealno za porodični život, ali i za razne poslovne ili hobističke namene. Nekretnina se nalazi u... više
158.000€ (1 295 €/m²)
Poljane, Obrenovac, Beograd
Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više
48.000€ (369 €/m²)
Valakonje, Boljevac, Boljevac
Prodaje se kuća 94kvm sa imanjem od 7ha 06a 75m2, u ataru sela Valakonje, sa pomoćnim objektom-štala sa senikom, podrum, bunar, struja, u delu... više
55.000€ (585 €/m²)
Vrelo, Okolina, Ub
• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji... više
65.000€ (541 €/m²)
Varvarin
Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95,66 ari. U cenu ulazi... više
150.000€ (652 €/m²)
Beli Potok, Beograd
Nesvakidašnja, JEDINSTVENA ponuda, nadomak Beograda, prelepo imanje od 12.5a na kom se nalaze dve kuće - prva je 256m2, strukture 7.0, a druga... više
620.000€ (1 333 €/m²)
Bačevica, Boljevac, Boljevac
Prodaje se imanje sa kućom (54m2), pomoćnim objektima (43+59+67) 11ha 44a 30m2 sa dodatnim imanjem površine 7ha 46a 35m2 ukupno: 18ha 90a 65m2,... više
55.000€ (1 018 €/m²)
Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka
Prodaje se kuća sa bazenom i pomoćnim objektima površine 160m2. Kuća i ovo prelepo imanje zauzima dve parcele ukupne površine 1908m2. Ovo... više
300.000€ (1 875 €/m²)