Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više
200.690€ (3 520 €/m²)
Karaburma, Beograd
Renoviran stan kompletno namešten. Nalazi se u blizini okretnice na Karaburmi. Samo za keš kupce. GREJANJE - Norveški radijatori, sprat PR/4,... više
165.000€ (2 894 €/m²)
Skadarlija, Stari Grad, Beograd
2.5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga... više
258.000€ (4 526 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 57.15 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja... više
94.300€ (1 654 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 129964, I/XIV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan povrsine 57 m², smesten... više
266.500€ (4 675 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 129668, PR/, renoviran, stara gradnja, dvoriste/basta, Adaptibilanu u 3. Stan se nalazi u neukopanom prizemlju i ima sopstveno... više
119.500€ (2 096 €/m²)
Akva Park, Jagodina
U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više
94.960€ (1 665 €/m²)
Akva Park, Jagodina
94.960€ (1 665 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka - 5087078 Prodaje se uknjižen stan u kući u centru grada. Lepa salonska kuća, dvoiposoban stana sa tri prozora do ulice. Stan... više
97.850€ (1 716 €/m²)
Gornji Grad, Beograd
Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više
171.420€ (3 007 €/m²)
Palilulska pijaca, Palilula, Beograd
U centralnom delu Palilule, u blizini Palilulske pijace, u vojnoj zgradi sa prelepim otvorenim pogledom, nudimo Vam na prodaju dvoiposoban,... više
250.000€ (4 385 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u gradu u neposrednoj blizini Grcke ambasade. Zgrada je u fazi... više
135.055€ (2 369 €/m²)