Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2647 oglasa

Dvoiposoban stan KOPAONIK, 105230€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

105.230€ (1 985 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/3 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov dvoiposoban stan ID#1001154

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

169.900€ (3 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Stan 53 m2, treći sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 53 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

106.106€ (2 002 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 3/2 spratova

Za one koji cene kvalitet Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, od

Telep, Novi Sad

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Bulevar Kralja Petra I, 2.0, 53m2, 120000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131179, IV/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se dvosoban stan klasicnog rasporeda, jako funkcionalan,... više

120.000€ (2 264 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

Prodaja stanova u Kragujevcu – novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji sm

Centar, Kragujevac

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog... više

117.106€ (2 209 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Rakovica, Kneževac, Muminovacka , 2.0, 53m2, 111000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Kneževac, Muminovacka, 2.0, 53m2, 111000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Čelarevo, , 2.0, 53m2, 59000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom... više

59.000€ (1 113 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

114.125€ (2 153 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

93.960€ (1 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova