Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2647 oglasa

Voždovac, Trošarina, Ljubice Di Sorno, 2.0, 52m2, 115000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131345, PR/VII, terasa. Povrsina: 52,2 m² Struktura: Dvosoban (dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²

Novi Sad, Socijalno, Lukijana Mušickog, 2.5, 52m2, 130000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 131256, IV/V, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju odlican dvoiposoban stan u blizini Centra i Socijalnog na cetvrtom... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Telep, Rakovačka, 3.0, 52m2, 112000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129382, PR/III, lift, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

112.000€ (2 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²

Stan 52,35 m2, drugi sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 52,35 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

96.916€ (1 863 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Telep, Pavla Bakica, 2.5, 52m2, 115000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 127403, I/II, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. HITNO!Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan 52m2 na granici Telepa... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Liman 3, Narodnog fronta, 2.0, 52m2, 165000EUR

Liman 3, Novi Sad

Agencijski ID: 125648, III/VI, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan na Limanu tri. Stan je uknjizen... više

165.000€ (3 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/6 spratova

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 52m2, 192400EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124382, V/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. Nacin finansiranja fazno 35% +25%+20% +20. Vise informacija... više

192.400€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Futoška, Ćirpanova, 2.5, 52m2, 121500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 109531, IV/, uknjizen, parking. Prodaje se izuzetan dvosoban stan (Cirpanova, Centar) kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih).... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 4.sprat

Niš, Crveni Krst, Anete Andrejević, 2.0, 52m2, 190540EUR

Niš

Agencijski ID: 96968, PR/VPR, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, parking. U ponudi poslovni... više

190.540€ (3 664 €/m²)

  • 52m²

Novogradnja, Jagodin mala, dvosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više

113.400€ (2 180 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 5/6 spratova