Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2649 oglasa

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

177.100€ (2 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Prodajem kucu u Banatskom Karađorđevu

Žitište

Useljiva kuca na glavnoj ulici,Banatsko Karadjordjevo (opstina Zitiste) . Stambenog prostora 80 kvadrata + supe u produzetku i odvojeni objekti... više

29.500€ (368 €/m²)

  • 80m²

Novi Sad, Adice, , 4.0, 80m2, 180000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130848, I/II, terasa, uknjizen. *ADICE LUX**ADICE LUX** 80 m2 4,0 - soban, ceo sprat LUX MANJA VILA. Iznad jos jedan stan. Podovi:... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Centar, Sarajevska, 3.0, 80m2, 300000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 130393, IV/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

300.000€ (3 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Aranđelovac, Orašac, Misača, 3.0, 80m2, 95000EUR

Orašac, Aranđelovac

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, ostava. Kuca je dvostrano je... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 80m²

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 3.0, 80m2, 269000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127147, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju kompletno opremljen moderan trosoban... više

269.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Dorćol, , 3.0, 80m2, 359000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 126349, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, deljiv. UKNJIZEN... više

359.000€ (4 487 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 80m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 124865, izlog, klima, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada prosecna, parking. U Bulevaru K. Aleksandra, u deluMalog... više

110.000€ (1 375 €/m²)

  • 80m²

Voždovac, Vojvode Stepe, Bože Jankovića, 5.0, 80m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 124540, 3.8a, spratna, 2 sprata, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja,... više

250.000€ (3 125 €/m²)

  • 80m²

Novi Sad, Adice, , 3.5, 80m2, 55000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 118891, PSUT/, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju prostor od 80m² u novoj zgradi na Adicama i on se nalazi u polusuterenu.... više

55.000€ (687 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 80m2, 408000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo... više

408.000€ (5 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 7/23 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 3.0, 80m2, 365000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 115844, XV/XVIII, lift, terasa, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

365.000€ (4 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 15/18 spratova