Centar, Budva
Agencijski ID: 108146, II/III, terasa, uknjizen, garaza. Garazno mesto je 20.000e. Radi se o novijoj gradnji, zgrada sa 3 sprata. Stan je na... više
240.000€ (3 000 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 108381, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Svetao, dvostrano orijentisan dvosoban stan, odlicno lokacijski pozicioniran.... više
205.000€ (2 562 €/m²)
Zemun (kalvarija), Beograd
Agencijski ID: 119293, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više
352.000€ (4 400 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex,... više
189.000€ (2 362 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjizen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje... više
240.000€ (3 000 €/m²)
Medjica, Novi Beograd, Beograd
Prodajemo kao nov splav sagradjen 2024. godine. Sa ili bez mesta. Za mesto na donjem vrhu Ade medjice (ka novom mostu) možemo se dogovoriti.... više
87.999€ (1 099 €/m²)
Đeram, Zvezdara, Beograd
4.0, 81m2(terasa), 4/4, grejanje na struju, internet, interfon, klima, ktv Bulevar kralja Aleksandra je sa svojih skoro 8km dužine, druga ulica... više
300.000€ (3 703 €/m²)
Kaluđerica, Grocka, Beograd
Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3.0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan... više
150.800€ (1 861 €/m²)
Dedinje (rtv Pink), Beograd
Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više
430.000€ (5 308 €/m²)
Bulevar Evrope, Novi Sad
Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban dupleks stan na Bulevaru... više
161.000€ (1 987 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 125027, PK/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više
213.840€ (2 640 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijski ID: 116019, V/V, dupleks, lift, terasa, uknjizen, parking. AKCIJA! SPUSTENA CENA!Prodaje se odlican trosoban 81m2 dupleks stan na... više
175.000€ (2 160 €/m²)