Kuća, Beograd | Prodaja · 220m² · 185.000€

Obrada Pavlovica Guslara , Barajevo, Beograd, Srbija

185.000€

840 €/m²

Prodaja

Tip

Kuća

Površina

220 m²

Struktura

5+

Grejanje

Etažno

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
5+
Cena
185.000€
Površina
220 m² (840 €/m²)
Površina placa
8,5
Sprat
2
Ukup. spratova
2
Ažuriran
15.05.2026
ID
1382765

Opis

Kuca PRODAJA
Barajevo 1,5km od centra
Uknjizena, 1/1 68m² u osnovi, 8 ari placa;
3 nivoa;
Gradska voda, gas prosao.
Odmah useljiva.
Pogodna za vecu porodicu.
Cena 185.000€
Za vise informacija,
Telefon:
065/557-9... Prikaži broj , 066/54-74... Prikaži broj .

Kontakt info

Kontakt osoba
Biljana Obradovic
Telefon 1
066547... Prikaži broj
Telefon 2
065557... Prikaži broj

Kontaktiraj oglašivača

Slične nekretnine