Za upit prodaja vikendica pronađeno 1956 oglasa

PRILIKA KOJU NE VREDI PROPUSTITI – KUĆA U BRZANU!

Brzan, Okolina, Batočina

Na prodaju je kuća površine 47 m² na placu od 4,24 ara, smeštena na mirnoj i izuzetnoj lokaciji u Brzanu. Objekat zahteva ulaganje, ali pruža... više

25.000€ (531 €/m²)

  • 47m²
  • Prizemlje

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Nova prizemna kuća na mirnoj lokaciji

Kolonija, Jagodina

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije... više

62.500€ (811 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

U ponudi kuća u naselju Erdeč 220 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč od 220 m2 na 4 ara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta u naselju, blizu škole, marketa i autobuskog stajališta.Vlasništvo... više

155.000€ (704 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Kuća na 20a placa odmah pored izletišta Potok

Akva Park, Jagodina

Najveći potencijal ove nepokretnosti je sama lokacija, na samo 200 metara od Aqua parka i 100 metara od vodopada u izletištu Potok. Idealna... više

180.000€ (679 €/m²)

  • 265m²
  • .sprat

Seosko imanje u Šantarovcu, Jagodina

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Pozivamo vas da istražite jedinstvenu priliku za seoski život u idiličnom okruženju Santarovca, nedaleko od Jagodine. Imanje se proteže na... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Kuća od 120m2 u naselju Kupusara na 7.39a placa

Kupusara, Jagodina

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju... više

82.000€ (683 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Kuća sa suterenom

Tavrića obori, Jagodina

Prodaje se useljiva kuća sa suterenom. više

150.000€ (576 €/m²)

  • 260m²
  • /2 spratova

Kuća sa lokalom (nameštena)

Centar, Jagodina

Prodaje se kuća sa lokalom i svim nameštajem, na odličnoj lokaciji u centru grada! Namena lokala: kozmetički salon više

290.000€ (1 318 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova

Kuća 130m2 , plac 24 ara + 1, 4 ha poljoprivrednog zemljišta, Poljane, Obreno

Poljane, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više

48.000€ (369 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Kuća 143 m², 15 ari, Obrenovac, Zvečka – 200.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Zvečkoj, opština Obrenovac,površine 43 m2, spratnosti Pr+1, na građevinskom placu od 15,05 ari. • Struktura: Prizemni deo... više

200.000€ (1 398 €/m²)

  • 143m²
  • .sprat

Retko u ponudi! Odlično seosko domaćinstvo, kuća 140m2, pomoćni objekat,

Stanci, Kruševac, Kruševac

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2,... više

82.000€ (585 €/m²)

  • 140m²
  • 1/1 spratova