Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

2 kuće Pr+Pk

Levač, Jagodina

Na prodaju novija kuca od 50m2+potkrovlje u sivoj fazi,kuca od 100m2+potkrovlje siva faza i podrum, objekat u nizu od 50m2 sa posebnim ulazom... više

110.000€ (733 €/m²)

  • 150m²
  • /1 spratova

Vertikala, kuća u nizu

Širi centar, Jagodina

Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život... više

100.000€ (500 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Kuća Pr+Sp1+Pk

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Moguće izvesti 3 nezavisne stambene jedinice Ima i garaža, podrum, pomoćna zgrada. Odlična, useljiva kuća Grejanje u celoj kuci (CG) više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²
  • /3 spratova

Legalizovana komforna kuća

Kolonija, Jagodina

*kompletno renovirana kupatila *useljiva više

140.000€ (457 €/m²)

  • 306m²
  • /3 spratova

Porodična kuća u Duvaništu prizemlje dva sprata i potrkovlje

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se porodična kuća na odličnoj lokaciji u Duvaništu. Kuća je sa jedne strane lepljena u nizu, ali se nalazi na uglu dve ulice tako da... više

360.000€ (1 000 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Kuća 122m2 + pomoćne kuće 50m2 + 150m2, 25 ari placa, Zvečka, Obrenovac - 1

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrano i funkcionalno imanje idealno za porodični život, ali i za razne poslovne ili hobističke namene. Nekretnina se nalazi u... više

158.000€ (1 295 €/m²)

  • 122m²
  • .sprat

Vučkovica, kod Knića -kuća, površine 92 m2 i pomoćna zgrada površine 50 m

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Vučkovici kod Knića, površine 92 m2, prizemna sa natkrivenom terasom, koja od prostorija ima dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

80.000€ (879 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća od 84 m2 na placu površine 2059 m2- Milatovac kod Batočine (

Milatovac, Batočina, Batočina

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik... više

35.000€ (416 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Odlična kuća 420m2 na placu 576m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više

392.000€ (933 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Starija kuća sa uličnim lokalom na odličnoj lokaciji, Ž.stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju starija kuća na maloj parceli, sa kvalitetnim lokalom u prizemlju. Lokal je pretežni kvalitet nekretnine, stambeni... više

154.000€ (1 811 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu - Naselje Erdeč, 116 m2, plac 489 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč, u Kragujevcu, površine 116 m2, koja je sagrađena na placu površine 489 m2, koji je ograđen, pravougaonog oblika... više

119.000€ (1 025 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

Kuća u centru grada, 68 m2, plac 174 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više

145.000€ (2 132 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje