Za upit prodaja vikendica pronađeno 1956 oglasa

Dva stana u kući 180m2, Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične... više

115.500€ (721 €/m²)

  • 160m²
  • 2/3 spratova

Četvorosobna kuća VETERNIK, 189500€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽENA kuća na samostalnom placu od 615 m2 u centru Veternika... Moguća gradnja Urbane vile P+1+Pk... Cena sa uračunatom agencijskom provizijom...... više

189.500€ (928 €/m²)

  • 204m²

Petosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 390000€

Cardak, Sremska Kamenica

Kompletno nova kuća u vrhunskoj izradi... ostalo je samo da se urade finišni radovi po nahođenju kupca... Agencijska oznaka kuće 3045928 , CENA... više

390.000€ (1 300 €/m²)

  • 300m²

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 267800€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089893 - Uknjižena spratna kuća na odličnoj lokaciji u Adicama. U prizemlju kuće dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom,... više

267.800€ (1 761 €/m²)

  • 152m²

Seosko domaćinstvo u selu Sepci kod Rače - Kuća sa pomoćnim objektima, loka

Jasenica, Rača, Rača

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog... više

51.500€ (251 €/m²)

  • 205m²
  • Prizemlje

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Mali mokri lug, Partizanska , Kuća, 130m2, 300000 EUR

Mali Mokri Lug, Beograd

Na odličnoj lokaciji, prodaje se kuća 130 m2 (4 ara), podeljena u dve stambene jedinice. U prizemlju kuće nalazi se jednoiposoban stan veličine... više

300.000€ (2 307 €/m²)

  • 130m²

PRODAJEMO VISENAMENSKU KUCU NA VOZDOVCU

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Kvalitetno gradjena visenamenska kuca na placu od 6 ari, pozicionirana tako da se u frontalnom delu ka ulici nalazi prostrani parking prostor... više

1.350.000€ (2 250 €/m²)

  • 600m²

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

Rakovica, Kijevo, Brace deroko, 6.0, 399m2, 220000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106785, 5.5a, spratna, pr + i + potkrovlje, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan... više

220.000€ (551 €/m²)

  • 399m²

Senjak, Čolak Antina, kuća, 78m2(150m2)

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak, Čolak Antina, porodična kuća uknjižena na 78m2 ali realno ima oko 150m2. Sastoji se od suterena od 30m2 koje je pretvoreno... više

350.000€ (4 487 €/m²)

  • 78m²
  • Prizemlje/2 spratova

Rušanj, 13. Septembra, kuća, 291m2, 9,21a plac

Rušanj, Čukarica, Beograd

Čukarica, centar Rušnja, spratna kuća od 291m2, na placu od 9,21a, sa pomoćnim zgradama. Sastoji se od podruma, Prizemlja: velika dnevna soba... više

300.000€ (1 030 €/m²)

  • 291m²
  • 1/2 spratova