Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

Stambeno- poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2, na 293 m2 placa, 370.000e. Poslovni deo sačinjen je od tri prostorije od kojih... više

370.000€ (822 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Veliki, lep plac sa objektom od 30m2 i 186 lešnika

Kupusara, Jagodina

Lep,veliki plac sa objektom od 30m2.Na placu ima 186 lešnika.Objekat ima monofaznu struju i hidrofor,kupatilo nema. više

59.000€ (1 966 €/m²)

  • 30m²
  • /1 spratova

Kuća, Vilandrica

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju.... više

65.000€ (451 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Spratna kuća u Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • /2 spratova

Prostrana seoska kuća u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi... više

71.000€ (206 €/m²)

  • 344m²
  • /2 spratova

Kuća odlične gradnje

Tabane, Jagodina

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća više

128.750€ (715 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova

Sređena useljiva kuća, veće površine u blizini Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

Velika, prostrana kuća u blizini Akva Parka u Jagodini. Pogodna za život dve ili tri porodice. Sastoji se od dva posebna, trosobna stana i pomocnog... više

115.000€ (370 €/m²)

  • 310m²
  • 1/2 spratova

Kuća 100 m² + 29 m² pomoćni objekat, 18 ari, Barič – Obrenovac - 110.000

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetna kuća u Bariču, smeštena u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini centra. Kuća je svetla, udobna i izuzetno prostrana, sa velikom... više

110.000€ (1 100 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Kuća u Budvi na moru, dva troiposobna stana, površine po 98 m2, sa zasebnim u

Budva, Budva, Budva

Na prodaju kuća u Budvi na moru, u sklopu koje su dva troiposobna stana sa zasebnim ulazima, na placu površine od 320 m2. Svaki stan je površine... više

850.000€ (4 336 €/m²)

  • 196m²
  • Prizemlje

Porodična kuća u Gornjem Barbešu

Gornji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela... više

55.000€ (275 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična porodična kuća, 200 m2

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u blizini glavne železničke stanice. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život.... više

200.000€ (1 000 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 257500€

Sadovi, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089868 - uknjižena kvalitetno ozidana kuća u mirnoj ulici na Petrovaradinu. Prizemlje i potkrovlje sa malim kosinama.... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²