Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 561 oglasa

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli

Palilula, Niš

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2.... više

67.000€ (1 763 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju 2.5 stan kod Bogoslovije

Bogoslovija, Palilula, Niš

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji... više

105.000€ (2 019 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju nov trosoban stan 92m² - Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • 1/3 spratova

Obilićev venac, kompletno nameštena garsonjera 25m², odmah useljiva

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25m², smeštena na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Obilićev venac.... više

69.000€ (2 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2,... više

74.608€ (1 621 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan, Čair, III sprat, 101 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju odličan četvorosoban stan na III spratu novije stambeno-poslovne zgrade u Čairu, dakle, na traženoj i prestižnoj lokaciji... više

230.000€ (2 277 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 3/8 spratova

Na prodaju trosoban stan kod Caira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u blizini Čaira. Nalazi se na 6.spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne... više

156.000€ (2 228 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 6/10 spratova

Centar grada 54m² + 12m² terasa, 107000€

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan... više

107.000€ (1 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju trosoban stan – 64 m², Obilićev venac, Niš

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan... više

162.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 5/7 spratova

Oglas

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan površine 70,19m² u luksuznoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u samom centru Niša, u ulici Obilićev venac. Stan... više

168.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Luksuzan trosoban stan 79m² – Smart Home, top lokacija!

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen stan na 13. spratu (od 14) kvalitetne zgrade sa dva lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

Dvosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za miran i kvalitetan život, ali i kao sigurna investicija. Stan... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova