Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 561 oglasa

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova

Na prodaju stan u centru, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

135.000€ (1 687 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Odličan komforan četvorosoban stan 102m2, centar - kod Dušanovog bazara, 1

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 102m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

231.500€ (2 269 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/2 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

133.000€ (1 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/3 spratova

Stan u kući u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani kvadrature od 120m2. Stan se sastoji iz dve sapvaće sobe s tim što je jedna spavća soba pretvorena u dnevnu... više

100.000€ (833 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • Prizemlje

Stan 89,34m2, novogradnja, Nišavski kej

Centar, Medijana, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

205.485€ (2 308 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja 26m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m², koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se... više

47.500€ (1 826 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 3/3 spratova

3.0, Ratko Jović

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život,... više

115.000€ (1 796 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, suteren

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se po projektu u suterenu,... više

100.940€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova