Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 561 oglasa

Garsonjera u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više

68.450€ (1 850 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 3/4 spratova

Odličan 4.0 stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, prodaje se odličan porodični stan 101m2, na 3. spratu od 8, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje... više

240.000€ (2 376 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 3/8 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

207.250€ (2 252 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3/6 spratova

Dva stana u kući u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaju se dva nivoa porodične kuće u Duvaništu. Jedan nivo je na prvom spratu i u funkciji je trosobnog stana. Ulazi se u prostrano predsoblje... više

191.000€ (1 394 €/m²)

  • Garsonjera
  • 137m²
  • 1.sprat

Tripleks, Bulevar Nemanjića, 200m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje,... više

170.000€ (850 €/m²)

  • 4 soba
  • 200m²
  • 4/6 spratova

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja u blizini OŠ "Mika Antić", 1.5, 45 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji P+VP+2,u blizini OŠ "Mika Antić, 45 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

76.500€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja na Panteleju, 1.5, 43.99 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa... više

81.380€ (1 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan u centru 107000 eura

Centar, Medijana, Niš

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik,... više

107.000€ (1 597 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

201.340€ (2 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/7 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na šestom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 6/8 spratova