Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 561 oglasa

3.0, Centar, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji... više

160.000€ (1 509 €/m²)

  • Garsonjera
  • 106m²
  • 1/1 spratova

Lep, eksluzivan, veliki stan,penthaus, na zadnjem spratu solitera, sa pogle

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 15/15 spratova

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Deo kuće u blizini Doma zdravlja, 131m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju deo kuće u Blizini Doma Zdravlja, 131m2. Deo kuće koji se prometuje čini polovina suterena koji se sastoji od ulaznog hodnika,višenamenske... više

180.000€ (1 374 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.454€ (2 168 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova

Trosoban stan 82m2, Crveni pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 82m2, na Crvenom pevcu, u blizini Lutkarskog Pozorišta. Stan se nalazi na trećem spratu, kvalitetne starogradnje sa... više

148.400€ (1 809 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 3/10 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve... više

101.970€ (2 317 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 44m²
  • 7/14 spratova

Trosoban, Duvanište, peti sprat, lift

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom... više

140.000€ (1 944 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5/7 spratova

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Dvosoban stan kod Gradske bolnice, 50 m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog... više

103.100€ (2 062 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 14/16 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

132.900€ (1 772 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 40.92m2, 1.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji,... više

94.116€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova