Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Poslovni Prostor, 64m2, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor kod Železničke stanice. Nalazi se na dobroj lokaciji, odličan za obavljenje različitih uslužnih delatnosti. Poslovni... više

103.000€ (1 609 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Lokal u centru, TC Ambasador, prizemlje, 31 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji... više

66.000€ (2 129 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Plac, Brzi Brod, 775m2

Brzi brod, Medijana, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljiste, nedelako od salona keramike Pobeda. Površina placa je 775m2. Plac je pogodan za gradnju poslovnih... više

79.900€ (103 €/m²)

  • 775m²

Stan, Knjaževačka 53m2, prizemlje

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila,... više

123.750€ (2 334 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Na prodaju parcela površine 3898m2 u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 3898m2 u Gabrovcu. Do parcele ima put, udaljenost od asfaltog puta oko 500m. Privatna... više

8.800€ (2 €/m²)

  • 3898m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Gabrovcu površine 1199m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište površine 1199m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 6886m2. Privatna svojina 1/1.... više

3.400€ (2 €/m²)

  • 1199m²

Plac za gradnju, 867 m2, Delijski Vis

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Delijskom Visu, 867 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više

45.000€ (51 €/m²)

  • 867m²

Na prodaju plac od 6892m2, Donja Trnava

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 69 ari, na putu za Donju Trnavu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pored glavnog puta Niš-Donja Trnava i auto... više

85.400€ (12 €/m²)

  • 6892m²

Stan 87,69m2, novogradnja, Nišavski kej

Centar, Medijana, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

201.687€ (2 318 €/m²)

  • Garsonjera
  • 87m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac za vikendicu, Gabrovac, 971 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac za više namena (gradnja vikendice, zasad voća), trenutno poljoprivredno zemljište, pored asvaltnog puta... više

11.000€ (11 €/m²)

  • 971m²

Četvorosoban stan 82m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa... više

153.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 3/9 spratova

Odlična ponuda! Plac 3559m2, VINIK

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac na Viniku, površine 3559m2, gradsko građevinsko zemiljište. Zbog svoje veličine pruža izuzetne mogućnosti za gradnju... više

72.100€ (20 €/m²)

  • 3559m²