Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Stan BULEVAR NEMANJIĆA

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski... više

72.000€ (1 440 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

PLAC, PALILULA, 17ari, POVOLJNO

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, između Kovanlučke i Belopalanačke ulice. Vrlo lepa lokacija sa panoramskim pogledom na grad. VRLO POVOLJNO! Plac... više

15.000€ (8 €/m²)

  • 1718m²

Stan u kući u blizini Pravnog fakulteta sa dvorištem i garažom

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog... više

150.000€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

Kuća, Poslovni prostor, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća pretvorena u poslovni prostor u niškom naselju Apelovac (preko puta Niške pivare). Pogodna je za obavljanje različitih delatnosti... više

108.000€ (400 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Kuće u Donjem Komrenu, plac 10a, objekti 500m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri... više

375.000€ (750 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac 2649m2 - Bulevar Nikole Tesle

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac, gradsko gradjevinsko zemljište površine 2649m2 blizu nove lokacije za autobusku stanicu. Plac se nalazi na glavnom putu, na... više

820.000€ (309 €/m²)

  • 2649m²

Plac, Trupale, 2172m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene, u blizini puta ka Vrtištu. Ukupna površina placa je 2172m2. Plac je poljoprivredno... više

22.000€ (10 €/m²)

  • 2172m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište - Jelašnički put, 14,89 ari

Jelašnica, Niška banja, Niš

Prodaje se parcela poljoprivredno zemljište na Ješničkom putu površine 14,89 ari. Parcela se nalazi na izuzetnoj lokaciji uz glavni asfaltni... više

22.000€ (14 €/m²)

  • 1489m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 71 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

177.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća na Ledenoj Steni 251m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u blizini NIS-ove pumpe bruto površine 251m2 na Ledenoj Steni. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 322m2. Kuća se sastoji... više

189.000€ (752 €/m²)

  • 251m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac, Vinik, 728m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, površine 728m2 (polovina parcele), gradsko građevinsko zemiljište. Nalazi se na lepoj, mirnoj, lokaciji, nedaleko... više

6.500€ (8 €/m²)

  • 728m²

Na prodaju kuća u centru Niša, 375m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano... više

299.900€ (799 €/m²)

  • 375m²
  • Prizemlje/2 spratova