Za upit prodaja kuća Nis pronađeno 215 oglasa

Starija kuća sa uličnim lokalom na odličnoj lokaciji, Ž.stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju starija kuća na maloj parceli, sa kvalitetnim lokalom u prizemlju. Lokal je pretežni kvalitet nekretnine, stambeni... više

154.000€ (1 811 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Kuća u centru grada, 68 m2, plac 174 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više

145.000€ (2 132 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Kuća sa placem Gornje Međurovo

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske... više

162.000€ (595 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

Porodična kuća 100m2, naselje Nikola Tesla, Niš.

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke. Sagrađena... više

155.000€ (1 550 €/m²)

  • 100m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, 94m2

Gornja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 94m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.... više

26.000€ (276 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Lepa, nova kuća u Gabrovcu, 420 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima... više

230.000€ (547 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Stambeno- poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2, na 293 m2 placa, 370.000e. Poslovni deo sačinjen je od tri prostorije od kojih... više

370.000€ (822 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Kuća Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

80.000€ (727 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Kuća, Kalač brdo, Ekskluzivna prodaja

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Kuća se nalazi na Kalač brdu, u neposrednoj blizini hotela Tami Residense.... više

440.000€ (916 €/m²)

  • 480m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća, Palilula, 135m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže... više

185.600€ (1 374 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična porodična kuća u izgradnji, 270m2, su+vp+1+pk, plac 8.71 ari, na put

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

50.000€ (185 €/m²)

  • 270m²
  • 1/2 spratova