Za upit prodaja kuća Nis pronađeno 215 oglasa

Prizemna kuća, kod glavne autobuske stanice, 79 m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od... više

35.000€ (443 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Porodična kuća u Donjem Vlasu 200m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća... više

111.499€ (557 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

Kuća sa placem 14 ari, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno... više

24.000€ (358 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje

Retko u ponudi, luksuzna vila 332m2 sa bazenom, Durlan, plac 453m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak... više

412.400€ (1 242 €/m²)

  • 332m²
  • 1/2 spratova

Vikendica 260m2 na izletištu Bojanine vode, idealna za život van grada

Gornja Studena, Niška banja, Niš

Prodaje se vikendica-porodična kuća površine 260m2 na placu od 1611m2 na izletištu Bojanine vode, na 20ak km od Niša, u prelepom, prirodnom... više

206.000€ (792 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Fina porodična kuća , 240m2, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

107.000€ (445 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

95.000€ (431 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuča 160m2, na Broju 6

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više

100.000€ (625 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova