Za upit prodaja kuća Beograd pronađeno 508 oglasa

Seosko imanje 113 + 39m2 , 3ha, Urovci, Obrenovac (OPREMLJENO) – 125 000€

Urovci, Obrenovac, Beograd

• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više

125.000€ (1 106 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Kuća 49 m², 10 ari, Obrenovac, Baljevac – 35 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Baljevcu, opština Obrenovac, površine 49 m2, na placu od 10,20 ari, u mirnom delu idealna za vikendicu. • Struktura: Kuća... više

35.000€ (714 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Kuća sa četiri zasebna ulaza u Sopotu, ukupne površine 242 m2, na placu povr

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju kuća u Sopotu, u mirnom delu, površine u osnovi 84 m2, na placu površine 634 m2. Plac je ograđen i održavan. Ukupna površina kuće... više

165.000€ (736 €/m²)

  • 224m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 18, Staro sajmište, Sadika Ramiza, Kuća, 70m2, 550000 EUR

Blok 18, Staro Sajmište, Beograd

Na placu se nalazi kuća od 70m2 za kompletnu adaptaciju ,Agent prodaje Milan 064/8984-023 GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 48226. Agencijska... više

550.000€ (7 857 €/m²)

  • 70m²

Palilula, Karaburma, Tina Ujevića, Kuća, 87m2, 190000 EUR

Karaburma, Beograd

Na prodaju kuća od 87m2 + garaža 14m2, sa mogućnošću korišćenja dela dvorišta od desetak kvadrata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 87m²

Voždovac, Jajinci, Jajinci, Kuća, 180m2, 399000 EUR

Jajinci, Beograd

Voždovac, Jajinci, kuća od 180 m2 na 7 ari placa. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, špajz, radna soba, hodnik, kupatilo, natkriveni... više

399.000€ (2 216 €/m²)

  • 180m²

KUCA CUKARICA BELE VODE 243m2 , T , 220000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Časlava Veljića, UKNJIŽENA POVRŠINA 243m2 sastoji se od 2 stana sastoji se od dve uknjižene... više

220.000€ (905 €/m²)

  • 243m²

Barajevo, Barajevo, Gaj, Kuća, 255m2, 195000 EUR

Barajevo, Beograd

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više

195.000€ (764 €/m²)

  • 255m²

- obrenovac sf 2684

Krtinska, Obrenovac, Beograd

U selu Krtinska , 6 km od centra Obrenovca prodaju sr dve kuce(89+93m) neuknjizene i pomoćni objekat (56m) uknjižen.na 28ari placa.trofazna... više

70.000€ (466 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Manja kuća na velikom placu-Surčin

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje. U gornjem delu Surčina nalazi se ova manja, uknjižena kućica na većem placu od 9 ari, 1/1 sama na placu. Kućica... više

234.000€ (3 342 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Čukarica - Banovo brdo, 364m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica - Banovo brdo kuća, 364m2, četiri terase, PR+I+II, EG, klima, telefon, interfon, video-nadzor, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

1.080.000€ (2 967 €/m²)

  • 364m²
  • Prizemlje/2 spratova

Grocka, Begaljica – 7. jula, 400m2

Begaljica, Grocka, Beograd

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija,... više

140.000€ (350 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova