Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica,... više
295.000€ (2 783 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više
243.000€ (3 521 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više
465.990€ (3 503 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više
750.000€ (3 846 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
4.0, Banovo brdo, Požeška, 121m2, LUX, 3/6, teresa, lift, garaža. Luxuriously furnished real estate, top quality of every built-in element... više
545.000€ (4 504 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva 5.0, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više
1.300.000€ (3 250 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija... više
210.000€ (2 800 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan... više
284.795€ (2 765 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada 4.0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga Na prodaju izuzetno komforan... više
370.000€ (3 083 €/m²)
Banovo Brdo, Cukarica, Beograd
Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više
295.000€ (2 137 €/m²)
Banovo brdo, Čukarica, Beograd
kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u... više
155.000€ (2 818 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
3.5, Banovo brdo, 88m2, Pr/4, toplotne pumpe, lift, novogradnja, terasa 61m2,garaža. Tel: 0631811002 Zorana Petrović Novogradnja u izgradnji.... više
288.750€ (3 281 €/m²)