Za upit poslovni prostor pronađeno 772 oglasa

JEDINSTVENA NEKRETNINA U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

POSLOVNI PROSTOR I STANOVI! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat... više

450.000€ (682 €/m²)

  • 659m²
  • .sprat

POSLOVNI PROSTOR / APARTMAN

Centar, Sombor

Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više

25.300€ (1 405 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Lokal, Novi podzemni prolaz, 6m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Nalazi se se na samom ulazu... više

22.500€ (3 750 €/m²)

  • 6m²
  • Prizemlje

Savski venac, Palata pravde - Durmitorska, 52m2

Palata pravde, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Palata pravde - Durmitorska PP, 52m2, PR/7 Prodaje se poslovni prostor kod Beograda na vodi. Nalazi se u prizemlju zgrade. Potpuno... više

145.000€ (2 788 €/m²)

  • 52m²
  • Prizemlje/7 spratova

Poslovni prostor 75 m2 kod bolnice

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal od 75 m2 na veoma prometnoj lokaciji u blizini Bolnice, Studentskog doma , Srednjih škola. Lokal se nalazi u sklopu poslovnog... više

230.000€ (3 066 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/4 spratova

Poslovni prostor preuredjen u stan

Sarina Međa, Jagodina

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna... više

16.000€ (571 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

Retko u ponudi nov lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Izuzetna Prilika za Investiciju u Centru Jagodine! Tražite savršen lokal za pokretanje posla ili proširenje postojećeg? Imamo sjajnu ponudu... više

350.000€ (1 236 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lokal na odličnoj lokaciji, Jagodina

Pijaca, Jagodina

Lokal se nalazi u neposrednoj blizini pijace u Jagodini, u okviru stambene zgrade završene krajem 90-tih godina. Prilaz lokalu je pešačkom... više

112.000€ (788 €/m²)

  • 142m²
  • .sprat

Lokal u Karađorđevoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za... više

62.000€ (2 000 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

LOKAL NOVI SAD, 206000€

Centar, Novi Sad

Uknjižen lokal koji čine tri zasebna, ali funkionalno povezana lokala, na 1. spratu novije kvalitetne zgrade u strogom centru grada. Pogodno... više

206.000€ (2 263 €/m²)

  • 91m²

Ulični lokal 51m2 u blizini Narodnog Pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan lokal u centralnom delu grada. U lokal se ulazi direktno sa ulice. Uknjižen je na 51m2. Moguće je u zavisnosti od namene... više

115.680€ (2 268 €/m²)

  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poslovni prostor 140m2, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor - lokal u blizini Narodnog Pozorišta. Lokal ima dva nivoa, jedan je u prizemlju 63,5m2 sa dva mokra čvora, a drugi... više

260.000€ (1 857 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje/5 spratova