Za upit poslednji sprat Beograd pronađeno 1821 oglasa

Prodaja dvosobnog stana Beograd, potkrovlje 63m2 (uknjiženo 35.5m2), garaža,

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2.... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Skadarlija, Strahinjića Bana, 5.0, 116m2, 310000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju,... više

310.000€ (2 672 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Čukarica, Cerak, Prištinska, 3.0, 75m2, 149900EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, tavan,... više

149.900€ (1 998 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Retenzija, Prve pruge, 5.0, 147m2, 575000EUR

Zemun (kej), Beograd

Agencijski ID: 129013, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen. Dupleks stan 155m² (147m2 grejne povrsine + 8m2 lodja, 167m² stvarne... više

575.000€ (3 911 €/m²)

  • 5 soba
  • 147m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 160m2, 665000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109110, VI/VI, dupleks, lift, telefon, garaza, deljiv, stambena zgrada. **RASKOSAN 4.0 DUPLEKS OD 160m2 KOD HRAMA**Moderan i... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 65m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 3.0, 65m2 (lođa 14m2), 3/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

LUKSUZAN STAN 130M2 WEST 65, DVA GARAZNA MESTA

West 65, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan... više

700.000€ (5 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 6.sprat

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 73m2

Karađorđev park, Vračar, Beograd

3.5, 73m2 (lođa 2.87m2), 1/6, CG, lift, internet, telefon, klima, ktv, internet, podrum Nebojšina ulica počinje od Hrama Sv. Save odnosno od... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

BW DIVA - IZUZETAN 2.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

269.888€ (4 997 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4.sprat

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

Barajevo, Gaj, 75m2+26m2 terasa

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan... više

76.000€ (1 013 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1/5 spratova