Prodaja

Pronađeno 10023 oglasa

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001184

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, više trgovinskih... više

160.160€ (3 906 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 5/7 spratova

Stari grad, Kalemegdan - Pjarona de Mondezira (Tadeuša Košćuška), 140m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kalemegdan - Pjarona de Mondezira (Tadeuša Košćuška) lokal/poslovni prostor, 140m2, SUT+PR, CG, telefon, izlog U ponudi odličan... više

330.000€ (2 357 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

PRODAJEMO NOVU PREMIUM POSLOVNU ZGRADU U CENTRU GRADA

Centar, Stari Grad, Beograd

Izuzetna poslovna zgrada na odlicnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Terazija, Zelenog venca, Knez Mihailove ulice, Trga republike, Beograda... više

7.500.000€ (3 078 €/m²)

  • 2436m²

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska, 60m2

Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3.0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom... više

195.000€ (3 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Vojvode Stepe 75m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu... više

215.000€ (2 866 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA PLACA – NASELJE RIT – 6, 46 ARI

Panjevački Rit, Jagodina

Odlična prilika za izgradnju porodične kuće, vikendice ili kao investicija za budućnost. Parcela je ravna i lako iskoristiva, sa dobrim prilazom.... više

8.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 260000€

Vidovdansko Naselje, Novi Sad

<p>Vidovdansko naselje, novogradnja ODMAH USELJIVA NEKRETNINA. Agencijska oznaka stana 1102435. Cena stana 260.000eu +3% agencijske provizije.... više

260.000€ (1 756 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 148m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 34.02m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

68.040€ (2 001 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižena garsonjera ID#1000621

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličnu kompletno i kvalitetno nameštenu garsonjeru u neposrednoj blizini strogog centra grada,... više

154.500€ (5 327 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Bulevar - Ekskluzivan stan sa garažom i parkingom ID#1001045

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

818.850€ (4 220 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 194m²
  • 1.sprat

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Zvezdara, Mirijevo, Milića od Mačve, 5.0, 190m2, 320000 EUR

Mirijevo, Beograd

Petosoban stan od 190,48 m2 u prizemlju zgrade plus 40 m2 suterenskih ( podrumskim ) prostorija. Stan se sastoji od 2 veće i 2 manje spavaće... više

320.000€ (1 684 €/m²)

  • 5 soba
  • 190m²

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravl...

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/5 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.018€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Kuća za porodicu koja želi svoj mir, prostor i malo hedonizma , Ribare, nadom

Ribare, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali... više

105.000€ (210 €/m²)

  • 500m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 52.69 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban I sastoji se od ulaznog... više

98.025€ (1 885 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Telep, Novi Sad

Telep, troiposoban , novija zgrada.CENA 180.000 + agencijska provizija od 3%. Agencijska oznaka stana 1099950 , Novi Sad, Telep . Troiposoban... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/5 spratova