Prodaja

Pronađeno 9973 oglasa

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, Lokal, 57m2, 202280 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Lokal se nalazi sa bočne strane zgrade i odmah je useljiv. Zapadne je orijentacije. Zgrada je u procesu dobijanja upotrebne dozvole. GREJANJE... više

202.280€ (3 548 €/m²)

  • 57m²

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira, 177m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira kuća, 5.0, 177m2 (terasa 19m2), SUT+PR, CG, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

549.900€ (3 106 €/m²)

  • 177m²
  • Prizemlje

KUĆA ZA POSLOVNI PROSTOR!

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela S.Miletić,porodična kuća koja koristi kao poslovni prostor,izlazi na dve ulice,ima kolski ulaz,stari deo kuće je za kompletnu... više

66.900€ (274 €/m²)

  • 244m²
  • .sprat

Kuća na Mramorskom brdu, prizemlje i sprat, 104 m2, plac 406 m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju uredna, kvalitetno građena kuća, sertifikovano bez uticaja klizišta, na ravnom i lepom ograđenom placu, sa upotrebnom... više

69.500€ (668 €/m²)

  • 104m²
  • 1.sprat

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 1.5, 33m2, 170000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Kuća 90 + 100 m², 10 ari, Vladimirci, Suvo Selo – 33.000 €

Vladimirci

• Na prodaju kuća površine 90m2 spratnosti Pr+Pk i pomoćni objekat površine 100m2 na građevinskom placu od 10 ari u mestu Suvo Selo, opština... više

33.000€ (366 €/m²)

  • 90m²
  • .sprat

Stari grad, centar - Čika Ljubina, 73m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka--1092108 Troiposoban stan na Novoj Detelinari. Kuhinja i trpezarija odvojene šankom od dnevnog boravka. U sve prostorije... više

200.000€ (2 325 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Građevinsko zemljište 53.656 m2, u blizini Trupalske petlje

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Trupalske petlje, 53.656 m2. Nalazi se u blizini Naisa,ispod samog auto-puta, sa izlaskom na lokalni... više

2.682.800€ (50 €/m²)

  • 53656m²

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje

Garsonjera NOVI SAD, 65000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 1/1 spratova

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 4.0, 119m2, 357000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

357.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.660€ (1 811 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 1/2 spratova

Kuća, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje... više

110.000€ (785 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Kuća, poslovni prostor, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju odlična kuća, bez ulaganja u centru Prokuplja. Površina kuće je 286m2 i po strukturi je P+ I + PK. Stambeni objekat je projektovan... više

310.000€ (1 083 €/m²)

  • 286m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lep trosoban stan u strogom centru grada

Centar, Jagodina

Stan je izuzetno komforan,nalazi se u strogom centru grada, Sastoji se od velikog dnevnog boravka koji je od trpezarije odvojen harmonika vratima,kuhinje,dve... više

82.000€ (1 242 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 10/11 spratova