Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Na prodaju potpuno renovirana kuća od 153m² sa placem od 3, 375 ari

Slavija, Ćuprija

U jednoj mirnoj ulici, gde deca još uvek bezbrižno voze bicikle, stoji kuća koja čeka svoju novu priču. Nedavno renovirana, ova kuća od 153m²... više

88.000€ (575 €/m²)

  • 153m²
  • 1.sprat

Porodična kuća u Mokranjčevoj sa četiri stambene jedinice, 350m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi... više

385.000€ (1 100 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Izuzetan stambeno poslovni objekat, bruto 400m2, plac 3.62ara, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena... više

330.000€ (804 €/m²)

  • 410m²
  • 1.sprat

Kuća na Deninom Brdu

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju... više

165.000€ (825 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Vučju, 64m2

Vučje, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice.... više

29.000€ (453 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU – SEOSKA KUĆA NA SAMO 12 KM OD GRADA!

Mali Popović, Okolina, Jagodina

Prodaje se uređena seoska kuća na mirnoj lokaciji, udaljena svega 12 km od grada, idealna za porodičan život ili mirno povlačenje iz gradskog... više

160.000€ (581 €/m²)

  • 275m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Ulofa Palmea, 4.0, 252m2, 480000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126208, spratna, terasa(3), uknjizen, luks renoviran, garaza, parking, dvoriste/basta, mogucnost prosirenja, deljiv. Kuca tipa... više

480.000€ (1 904 €/m²)

  • 252m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa 2, -, Kuća, 360m2, 950000 EUR

Bežanijska Kosa 2, Beograd

Izuzetno kvalitetna na mirnoj, prelepoj lokaciji. Gradnje je iz 2010. godine, Energoprojekt, uz dodatno renoviranje i adaptaciju - u kuću je... više

950.000€ (2 638 €/m²)

  • 360m²

Stambeno-poslovni objekat na putu ka Malošištu, 200 m2, plac 3.439 m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju novoizgrađeni stambeno - poslovni objekat, u osnovi 100 m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj) parceli od 3.439... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • 2/2 spratova

Oglas

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 185400€

Sadovi, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090173 Uknjižena kuća na Petrovaradinu. Prva etaža se sastoji od trpezarije sa kuhinjom, dve sobe i kupatila. Druga etaža... više

185.400€ (927 €/m²)

  • 200m²

Prelepa nova kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

Ako tražite kuću u mirnom delu grada ova kuća je idealna za vas. Kuća je prostrana,idealna za veću porodicu.ima prizemlje,sprat i potkrovlje,lepo... više

160.000€ (592 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Kuća u Popovcu, 300 m2, na 17 ari placa

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od... više

100.000€ (333 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Seosko gazdinstvo, Kragujevac, Velike Pčelice

Velike Pčelice, Okolina, Kragujevac

Nudimo Vam prelepo Seosko gazdinstvo u Kragujevcu, naselje Velike Pčelice sa redovnim turističkim aranžmanima, izgrađenom prepoznatljivošću... više

350.000€ (1 535 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje

Kuća sa poslovnim i magacinskim prostorom

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini... više

135.000€ (346 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/3 spratova

PORODIČNA KUĆA U CENTRU

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA U CENTRU SOMBORA! Prodaje se porodična kuća od 195m2 u centru grada. Uz kuću su pomoćni objekti, kotlarnica od 16m2 i radionica od 70m2.... više

117.000€ (600 €/m²)

  • 195m²
  • .sprat

Vila sa bazenom u srcu Niša – Vaša oaza mira i poslovna prilika na Obiliće

Medijana, Niš

Retka prilika na tržištu - Zaboravite na gradsku gužvu dok uživate pored sopstvenog bazena u strogom centru grada. Ova nekretnina od 290m² nudi... više

380.000€ (1 310 €/m²)

  • 290m²
  • 1/2 spratova

Trosobna kuća NOVI SAD, 520000€

Cara DuŠana, Novi Sad

EKSKLUZIVNA PRODAJA... CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3 %, kupac ne plaća proviziju... Uknjižena kuća u ulici Laze Nančića u blizini... više

520.000€ (4 561 €/m²)

  • 114m²