Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Rtanj - Bačevica 32kvm+47kvm+18kvm + 505,12ari

Bačevica, Bačevica, Boljevac

Prodaje se porodična kuća od 32m2, VPR + 47m2 štala sa senikom (u osnovi 100m2) + 18m2 pomočni objekat, i još dva neuknjižena objekta, na parceli... više

45.000€ (463 €/m²)

  • 97m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Kuća i pomoćni objekat - Kragujevac, naselje Korićani, plac površine 2038 m

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, koja se nalazi na magistralnom putu Kragujevac - Kraljevo. Kuća je novije gradnje, urađena je... više

350.000€ (3 608 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Fruška Gora, Fruška gora, Iriški Venac, 5.0, 240m2, 430000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 131598, 43a, spratna, uknjizen. IRISKI VENAC 240 m2 KUCA NA SPRAT + APARTMAN NA PLACU 43 a, POD SUMOM, sa blagim nagibom. Plac... više

430.000€ (1 791 €/m²)

  • 240m²

Futog Novi Sad Kuća 82m2 na placu 469m2, investicioni plac, uknjiženo

Futog, Novi Sad

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom... više

52.000€ (110 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Sumarice -kuca 300 m2 8ari placa!

Sumarice, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se,u Sumaricama,pored asfalta, dvospratna kuca 300 m2 plus 43 m2 pomoćnih prostorija 8 ari placa,grejanje gas, funkcionalna i projektovana... više

175.000€ (583 €/m²)

  • 300m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju dve kuce u Slatini-Sopot

Sopot, Beograd

Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više

230.000€ (621 €/m²)

  • 370m²

Velika kuća 200m² na mirnoj lokaciji – idealna za veću porodicu

Silos, Ćuprija

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična kuća na mirnoj lokaciji

Palilule, Kragujevac, Kragujevac

Kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji, na uglu dve ulice. Nalazi se u blizi TC Big Fashion. Plac je veliki, površine preko 6 ari, pravilnog oblika.... više

275.000€ (1 718 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Kuća, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u neposrednoj blizini Novog Niša, DIFa i fakulteta zaštite na radu, uknjižene površine 88m2 sa pomoćnim objektom,... više

52.000€ (590 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Barajevo, centar, kuća i plac, 30 parking mesta, hitno ID#1460

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²
  • 2.sprat

+GROCKA VN 3673

Vrčin, Grocka, Beograd

Prodaje se vikend-kuća nadomak Beograda, u Vrčinu, opština Grocka, na građevinskom zemljištu površine 12,46 ari, van granica građevinskog područja.... više

199.000€ (1 877 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 3.0, 100m2, 480000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 122237, 3.36a, prizemna, uknjizen. Retka prilika na Adamovicevom naselju – trosobna odrzavana prizemna kuca sa dvoristem. Kuca... više

480.000€ (4 800 €/m²)

  • 100m²

Na prodaju luksuzna kuća Dedinje – uknjižena, 4 spavaće sobe, dvorište i

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzna kuća u nizu na Dedinju, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Ova impozantna i potpuno uknjižena... više

750.000€ (3 750 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 180000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091173 - CENA je 180 000e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižena petosobna kuća na Klisi. Kuća se sastoji iz tri stana... više

180.000€ (1 104 €/m²)

  • 163m²

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

PROSTRANA KUĆA SA VELIKIM PLACEM U MLAKAMA – ŠIRI CENTAR!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana kuća od 159m² na placu od 9,1a u mirnom naselju Mlake, širi centar grada. Nekretnina se sastoji od 3 komforne sobe,... više

144.200€ (906 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Vlasnik prodaje kucu u Kaludjerici

Grocka, Beograd

Vlasnik prodaje legalizovanu kucu od 460m2 u Novom naselju-Kaludjerica, na prostranom i ravnom placu od 8.2m2. Kuca je pozicinirana na dobroj... više

320.000€ (695 €/m²)

  • 460m²
  • 3.sprat

OAZA MIRA NA GLAVNOM PUTU – VINORAČA

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju porodična kuća površine 130m², smeštena na ravnom i prostranom placu od 10,20 ari, u mirnom delu Vinorače – idealna kombinacija privatnosti... više

90.000€ (687 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje